صفحه شخصی روح ا... آذین   
 
نام و نام خانوادگی: روح ا... آذین
استان: تهران - شهرستان: تهران
رشته: کارشناسی ارشد معماری - پایه نظام مهندسی: دو
شغل:  دانشجوی دکتری حقوق خصوصی/رئیس هیئت مدیره /طراح،مشاور و مجری پروژه های معماری و مدیریت پروژه/پایه دو طراحی و نظارت
تاریخ عضویت:  1389/01/25
 روزنوشت ها    
 

 فردا ، روز موعود بخش عمومی

8

احمد اصغری مهرآبادی در گفت و گو خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا آورده متقاضیان مسکن مهر سال آینده افزایش می یابد،افزود: بعید است که آورده مردم برای مسکن مهر در سال آینده هم افزایش یابد چرا که عمدتا واحدهای مسکونی مهر از مرحله اسکلت گذشته و به مرحله سفت کاری رسیده است.

مهرآبادی در خصوص افتتاح واحدهای مسکونی مهر تاکید کرد: فردا با حضور رئیس جمهوری در مازندران افتتاح مسکن مهر خواهیم داشت و مابقی واحدهای مسکونی را هم استانداران پیگیر هستند که یا رئیس جمهور یا معاون اول ایشان آقای رحیمی برای افتتاح در آنجا حضور یابند.

*در 12 استان کشور 110 هزار واحد مسکونی مهر آماده افتتاح است

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در حال حاضر در 12 استان کشور 110 هزار واحد مسکونی مهر آماده افتتاح است که منتظریم با حضور مسوولان آنها را افتتاح کنیم و چون مردم تقاضای سکونت دارند در برخی از جاها اعلام شده که مردم به تدریج بروند سکونت کنند.
وی ادامه داد:در برنامه ما این است که با حضور وزیر راه و شهرسازی حداقل 8 استان را افتتاح کنیم، اما به دلیل شرایط جوی افتتاح‌ها به تاخیر افتاد.
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن در پاسخ به این سوال که آیا این واحدهای مسکونی آب ،برق و گاز دارند افزود: تا زمانی که آب و برق و گاز این واحدهای مسکونی وصل نشده باشد آنها را افتتاح نمی‌کنیم.
وی ادامه داد: این‌ واحدهای مسکونی کاملا آب و برق و گاز دارند و متقاضیانی که خیلی عجله داشتند در انها سکونت کرده‌اند.

*پروژه های مسکن مهر تهران پراکنده بوده و مورد قبول نیست

مهرآبادی در خصوص سکونت در واحدهای مسکونی مهر تهران گفت: عمدتا واحدهای مسکونی مهر تهران در شهرهای جدید است و ما هم در پاکدشت و اسلامشهر هم پروژه مسکن مهر داریم اما قابل قبول ما نیست چرا که نظر ما این است که حجم پروژه‌ها در تهران باید بیشتر شود.
وی ادامه داد: به عنوان مثال در پاکدشت ۳ هزار واحد مسکونی آماده است اما این ۳ هزار واحد مسکونی در یک سایت 10 هزار واحدی است و پراکنده است و 200 واحد مسکونی در یک جا و 300 واحد مسکونی در نقطه دیگر است پس ما می‌خواهیم یک پروژه 1000 واحدی را در یک نقطه آماده افتتاح کنیم.
وی در خصوص دلیل پراکندگی واحدهای مسکونی مهر در تهران گفت: برخی از تعاونی‌های مسکن مهر و برخی از سازنده‌ها فعال هستند و کار را سریع آغاز کردند و برخی نیز به هر دلیل با کندی در حال ساخت است و عقب مانده است.

سه شنبه 22 آذر 1390 ساعت 10:06  
 نظرات